Platobné a dodacie podmienky

 • Doručenie do 24 hodín

  Doručujeme už na druhý deň od objednávky.

 • Bezpečné platby

  Môžete využiť viaceré možnosti platby online.

 • Overený obchod

  Kamenná predajňa sa nachádza v Liptovskom Mikuláši.

 • Zákaznícky servis

  Sme tu pre Vás, ochotne pomôžeme a poradíme.

PLATOBNÉ PODMIENKY

Ponúkame Vám viacero možností ako zaplatiť za objednaný tovar. Ceny sú uvedené s DPH.


TYP PLATBY

 CENA PLATBY 

Platba na dobierku (Kuriérska spoločnosť DHL)

1,20 € 

Platba na dobierku (Expres kuriér Slovenská pošta)  

 0,90 €
Platba na dobierku (Balík na poštu Slovenká pošta)
 0,90 €

Platba na dobierku (Balík na adresu Slovenská pošta)  

 0,90 €

CardPay – online platba platobnou kartou 

ZADARMO

TatraPay – online platba Tatrabanky

 ZADARMO


Za tovar je potrebné zaplatiť v hotovosti pri jeho prevzatí od kuriérskej spoločnosti DHL, Expres kuriéra Slovenskej pošty alebo pri prevzatí balíka na pobočke Slovenskej pošty.


CardPay – online platba platobnou kartou
Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány Tatrabanka. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club International. Po kliknuti na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete presmerovaní na internetovú stránku Tatrabanky, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z Vašej platobnej karty.


TatraPay – online platba Tatrabanky
Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Tatrabanky. Po kliknuti na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu Tatrabanky, kde po prihlásení skontroluje predvyplnené údaje platobného príkazu a autorizujete platbu. Ihneď po odoslaní platby sú peniaze pripísané na náš účet.DODACIE PODMIENKY

Ponúkame viacero možností, ako Vám môže byť objednaný tovar dodaný. V rámci Slovenskej republiky máte na výber osobný odber v našej lekárni, dodanie kuriérskou spoločnosťou DHL, Expres kuriérom Slovenskej pošty, alebo môžete využiť služby Slovenskej pošty – balík na poštu alebo balík na adresu. O vyexpedovaní zásielky budete informovaní emailom alebo sms. Doručovanie prebieha iba počas pracovných dní. Objednávky prijaté v piatok a počas víkendu budú spracované nasledujúci pracovný deň, teda v pondelok. Ceny sú uvedené s DPH.


TYP DOPRAVY 

CENA DOPRAVY

Osobný odber 

ZADARMO
Kuriérska spoločnosť DHL

3,33 €

Expres kuriér Slovenská pošta

4,17 €

Slovenská pošta – balík na poštu

2,33 €

Slovenská pošta – balík na adresu

3,33 €


Osobný odber je možný v kamennej lekárni Lekáreň Máj na adrese Ul. 1.mája 35/115, 031 01 Liptovský Mikuláš. Tovar je pripravený na odber nasledujúci pracovný deň po prijatí Vašej objednávky. Objednaný tovar je potrebné prevziať do sedem (7) pracovných dní. O stave objednávky a možnosti vyzdvihnutia zásielky v Lekárni Máj je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla objednávky.  


Kuriérska spoločnosť DHL
Kuriérska spoločnosť DHL Vám tovar štandardne doručí nasledujúci deň po expedovaní z nášho skladu. Tovar je doručovaný v pracovné dni od 8:00 do 18:00. O stave objednávky a doručení zásielky je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla objednávky. Zásielku je možné sledovať  cez internet na základe jej čísla na stránke prepravcu - spoločnosti DHL. Pred doručením zásielky bude príjemca telefonicky kontaktovaný kuriérom.


Slovenská pošta Expres kuriér
Expresný kuriér Slovenskej pošty Vám tovar štandardne doručí nasledujúci deň po expedovaní z nášho skladu. Tovar je doručovaný v pracovné dni od 8:00 do 18:00. O stave objednávky a doručení zásielky je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla objednávky. Zásielku je možné sledovať cez internet na základe jej čísla na stránke prepravcu – Slovenskej pošty. Pred doručením zásielky bude príjemca telefonicky kontaktovaný kuriérom.


Slovenská pošta – balík na adresu
Slovenská pošta Vám doručí balík na adresu, ktorú uvediete pri objednávaní tovaru. Slovenská pošta Vám tovar štandardne doručí druhý pracovný deň po expedovaní tovaru z nášho skladu. O stave objednávky a doručení zásielky je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla objednávky. Zásielku je možné sledovať cez internet na základe jej čísla na stránke prepravcu – Slovenskej pošty.


Slovenská pošta – balík na poštu
Slovenská pošta Vám doručí balík na ľubovoľnú pobočku Slovenskej pošty podľa Vášho výberu. Konkrétnu pobočku si vyberiete pri zadávaní spôsobu prepravy na našej webovej stránke pri kompletizovaní Vašej objednávky. Slovenská pošta Vám tovar štandardne doručí druhý pracovný deň po expedovaní tovaru z nášho skladu. O stave objednávky a doručení zásielky je príjemca priebežne informovaný emailom a sms vrátane čísla objednávky. Zásielku je možné sledovať  cez internet na základe jej čísla na stránke prepravcu – Slovenskej pošty.